شرکت آرادجم خاورمیانه در سال 1388 با هدف واردات برترین دستگاه‌های بسته‌بندی و پرینترهای صنعتی و دستگاه‌های کدینگ و ارائه آنها به تولیدکنندگان عزیز کشور تاسیس شد. در این راستا موفق به اخذ نمایمدگی از شرکت‌های تیفلکس فرانسه (تولید کننده دستگاه‌های جتپرینتر صنعتی) نووکس آلمان (تولید کننده دستگاه‌های پرینتر صنعتی و لیبل اپلکیتور) ماری پک ترکیه (سازنده دستگاه‌های شرینک پک) هیتاچی ژاپن (تولید کننده جت‌پرینترهای صنعتی) آرکا ایتالیا (تولید کننده دستگاه‌های لیبل چسبان و لیبل اپلکیتور) تک لانگ چین (تولید کننده دستگاه‌های بسته‌بندی مایعات) روبوپک ایتالیا (تولید کننده دیتگاه‌های استرچ رپر، کاتن چسب‌زن، کارتونینگ و شرینک) گردیده است. محصولات این شرکت‌ها به تولیدکنندگان کشورمان سهمی هر چند کوچک در ارائه خدمات به تولیدکنندگان کشور ایفا نموده است.

شرکت آراد جم خاورمیانه در سال 1393 اولین کارخانه تولید خود را جهت تولید سیستم‌های نقاله و دستگاه‌های جابجایی، سیستم‌های بسته‌بندی خود در شهرک صنعتی شنزار تاسیس نمود. در سال 1396 با توجه به مشکلات بوجود آمده در واردات بدلیل تحریم‌ها، تصمیم به ساخت برخب از دستگاه‌های بسته‌بندی پر مصرف از جمله دستگاه‌ةای کارتن چسب‌زن نیمه اتوماتیک، لیبل چسبان و دستگاه‌های شرینک پک نمود و در این راستا دومین واحد تولیدی خود را در شهرک صنعتی زریندشت افتتاح نمود.

با توجه به استاندارد بالای تولید دستگاه‌های مجموعه این شرکت و استقبال بسیار خوب تولید‌کنندگاه کشور، در نظر دارد تحت برند تجاری کانوی‌پک به بازاریابی و فروش محصولات تولیدی خود در کشور‌های خاورمیانه به ویژه امارات متحده عربی، قطر، عمان، ترکیه و همچنین کشور‌های حوزه CIS بپردازد.